| ovidiu123432 a întrebat:

SCUZATI CATEGORIA DAR NU STIU CE CATEGORIE AR TREBUI :))

Buna TPU!

Am un grup pe Facebook si as vrea aibe mai multi membri!

Cum pot sa fac sa am mai multi?

Am incercat sa adaug membri dar dupa ce am adaugat 50 mi-a blocat accesul pana diseara.

Am incercat si sa imi fac alt cont dar cum l-am facut mi-a cerut chestia aia sa trimit poza cu mine si nici n-am facut contul bine si am zis ca degeaba.

Am incercat si sa dau link pe grupuri dar a intrat doar o persoana :))

Voi ce metode mai stiti? Grupul este nou, are 50 de membrii, pentru cei int este acesta: https://www.facebook.com/groups/1091538740999388/

Dau funda la cine ma ajuta cu o metoda buna care sa mearga.

4 răspunsuri:
| Violleta2022 a răspuns:

Posteaza pe FB-ul tau, care va apare la toti prietenii tai, un mesaj, ca-i rogi sa adevere la grupul creat de tine si pui acolo linkul.
Ii rogi, ca la randul lor sa posteze mesajul tau pe FB-ul lor si sa-i roage pe prietenii lor, sa adere si ei la grupul tau, in felul asta, ai o crestere exponentiala.

| ovidiu123432 explică (pentru Violleta2022):

Nu este lumea asa de buna laughing

| Violleta2022 a răspuns (pentru ovidiu123432):

Daca nici prietenii tai nu fac asta, de ce crezi ca niste necunoscuti de pe alte forumuri ar face-o?
Uite, eu sunt sincera, nu-s interesata de grupul tau si nici nu am vreo intentie sa-ti fac vreun favor, pentru ca nu-mi esti prieten si nici nu am vreo obligatie la tine.

| Mosotti a răspuns:

Sa zici de el la prieteni, cunostinte, si ei sa zica la altii, spam usor putin pe forumuri si pana sterg aia mesajele, deja unii vad linkul. Si daca suspenda userul nu conteaza, faci altul de 1-2 ori, dai 3-4-5 mesaje in zile diferite si aia e, pe arii diferite mai ales pe la dezbateri, conversatii ca sa nu pice chiar ca nuca in perete.
Si vezi ce iese, e inca o solutie, aia e. Alta in plus nu este.

Aici nu, ca deja ai zis aici si ajunge, altundeva faci cum vrei.