| anonimul29 a întrebat:

SCUZATI CATEGORIA rasp urgent sunt invitat la un majorat la o fata sambata si sunt in pana de idei ceea ce priveste cadoul deci vreau exemple de cadouri pentru ea! FUNDOIIII! love struck

Răspuns Câştigător
| Eu_VaLu_1997 a răspuns:

știu eu :d mai ales că sunt fată și știu cam ce le place big grin, păi eu zic că o bijuterie ar fi perfectă, un lănțișor de aur, sau o brățară...sau dacă nu o placă de păr, sau ce o definește :* fundă?

2 răspunsuri:
| TheBlackAng3l a răspuns:

Daca e o fata mai rebela i-ai un vibrator, iti va multumii mai tarziu laughing

Răspuns utilizator avertizat