| ArtemisCynthia a întrebat:

Scuzati categoria.Stiti metode de facut credite pe imvu 2016? In afara de peer.

1 răspuns:
| why1so1serious a răspuns:

Buna
ma numesc demolatoruldeP! zd3 si astazi sunt instructorul de facut bani pe IMVU (Poti sa imi spui Gaşpar)
din moment ce joc IMVU din Anul 1578 inainte de Elodia este o metoda foarte simpla dar eficienta
Pasul1:Intram pe Google
Pasul2:scriem si citez:Hec păntru Imvu păntru bani fara coade
Pasul3:selectam pagina a 4 din rasaritul soarelui
Pasul4:Trecem la pasul urmator
Pasul5:daunloadăm hecul păntru Imvu păntru bani fara coade
Pasul6:restartăm calculatorul/leptopul
Pasul7:Intram in hec
Pasul8:Intram pe IMVU
Pasul9:You`re account has been Banned
Pasul10big grina-mi Funda ca sa vorbesc cu administratoul sa iti dăbaneze contul de IMVU daca nu ii fac buzunar la gat
Pasul11:Joaca-te fericit DragonCity