| Alexandra4153 a întrebat:

Vreau sa imi iau un telefon nou pe urmatoarele criterii:sa se descurce si sa ruleze foarte bine jocurile si aplicatiile,fara mers sacadat sau blocat,sa faca poze clare camera de pe spate la fel si la selfie-uri adica sa aiba camera foarte buna, si din experienta voastra daca ati avut vreun telefon asa...M am gandit sa mi iau Samsung s7 edge dar am tot vazut ca explodeaza bateria, si mi e frica sa nu explodeze naibii si mai dau si atatia bani pe el! laughing Sau Iphone 6s/s plus dar cu 1gb ram...nu cred ca ar putea rula calumea jocurile fata de 4gb ram la edge e o diferenta estimabila sau poate ma insel. durata bateriei nu ma intereseaza ca si criteriu.Multumesc!

4 răspunsuri:
| GdX a răspuns:

I-ati Samsung galaxy s7. Bateria explodeaza la note7

| Alexandra4153 explică (pentru GdX):

Pai nu au aceeasi baterie?laughing

| Alexandra4153 explică (pentru GdX):

Pai nu au aceeasi baterie?

| GdX a răspuns (pentru Alexandra4153):

La note 7 este problema de soft in primul rand, pentru ca nu opreste incarcarea cand ajunge la 100%, continua sa bage, Si nu au aceeasi baterie. La note 7 este de 3500mAh, iar la s7 edge este de 3600mAh.