| anonim_4396 a întrebat:

Scuzati-ma daca am gresit categoria!

Salut TPU! Am 11 ani si as dori sa va intreb daca pot sa plec cu avionul din Bucuresti(Otopeni) la Oradea?
1.Pot sa merg singur cu avionul la 11 ani?
2.Imi trebuie pasaport sau alte acte?
3.Ce lucruri sa imi iau la mine?
4.Matusa mea a zis ca daca vin imi cumpara ea bilet.Dar cum mi-l trimite mie?

Răspuns Câştigător
| Gheorghiu_Armina_1982 a răspuns:

1 Nu ai voie sa mergi singur la vârsta ăsta

2 Îți trebuie pașaport certificat de naștere sau buletin biletul

3 Îți iei ce ai nevoie haine, bani, perie periuța de dinți pasta de dinți și încălțăminte

4 Ți-l trimite prin posta

| suntserios a răspuns (pentru Gheorghiu_Armina_1982):

Lol, il trimite prin posta... buna asta. Bilete de avion sunt electronice

1 răspuns: