| denyiii a întrebat:

Scuzati-mi categoria...din nou dar am o problema cu T.P.U.cand vreau sa trimit un mesaj sau un raspuns mi se spune:"Utilizatorii cu email-ul neconfirmat nu pot posta mai mult de 5 raspunsuri pe zi si nu mai mult de 10 in total.
Pentru a retrimite e-mailul de confirmare click aici"si am trimis emai-lu de confirmare de nu stiu cate ori si nu se remediaza nimic.Ce se intampla cu contul meu?

1 răspuns:
anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Pai trebuie sa intrii pe mail si gasesti acolo ce trebuie tu sa confirmi. Funda?