| yourfriend_1956 a întrebat:

Scuzati-mi intrebarea dar am si eu o curiozitate:cand va vine factura de internet apar toate site-urile pe care ati intrat si apoi costul sau direct costul? Sper ca ati inteles ce am vrut sa spun...

5 răspunsuri:
| ₣e†ĺ†α Ŕ嚃å†α†ħå a răspuns:

Nu nu apar site-urile doar costurile.pentru ca ei nau nici o treaba pe ce intri u...happy

| Altu a răspuns:

Vezi ca apar in browser la history in schimb, daca intri unde nu trebuie ai grija sa stergi datele stocate din ultima ora/zi.

| Anonim_3812 a răspuns:

Stai calm, nu apar site-urile 18+ pe care ai intrat pe factura, dar providerul poate vedea absolut tot ce faci, strict confidential desigur.happy

| sufletzeldegheatza a răspuns:

Da am inteles. la mine nu apare nimic decat costul big grin

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Buna!

Eu una, am inteles despre ce este vorba. Nu te ingrijora, pentru ca pe factura nu apare asa ceva. Numai costul este vizibil. Pe cei de la internet nu ii intereseaza ce site'uri accesezi, ci cat stai pe internet, si cat ai de plata.

Pa-pa!