| Albãstriţaxx a întrebat:

SCUZE CATEGORIA!
Dar am mare nevoie de ajutor. Vreau sa merg la o prietena intr-un alt oras, cam la 2 ore distanta, si nu stiu cum sa-i spun tatalui meu, care parca vad ca nu ma lasa sad
Deci, sa imi dati idei cum i-as putea spune, gen sa ma duca el, si sa ada ca la ea merg, sau nu stiu... help me pls. Raspunsul care merge, primeste funda laughing :*

5 răspunsuri:
| Aasdfghj a răspuns:

Ii spui pur si simpluhappy Ce e atat de greu? Daca o cunoaste pe prietena ta, nu vad de ce nu te-ar lasa. Eventual il poti ruga sa te duca el daca vrea.

| neutrino a răspuns:

Trebuia sa vorbesti cu tatal tau inainte de a plinifica aceasta vizita. Acum cu greu el te va crede unde mergi. Totusi incearca sa vorbesti cu el, spunandu-i adevarul. Cati ani ai?

| Albãstriţaxx explică (pentru neutrino):

14 jumate

| neutrino a răspuns (pentru Albãstriţaxx):

La aceasta varsta nu ai sanse.

| Albãstriţaxx explică (pentru neutrino):

Pai daca ar veni el cu mine, sa vada ca la ea merg, si sa ii spuna si mami ca e " buna" fata laughing (ca el nu o cunoate, doar mami) Si daca m-ar suna de, sau nu stiu
Offf dar vreau sa fac cumva sa merg laughing