| MarianElena a întrebat:

Scuze pentru categorie big grin caut si eu acel anunt de la tv: "Pentru o viata sanatoasa consumati minim 2 litri de lichide", repet lichide nu apa happy Are idee cineva de unde pot descarca acea reclama? daca nu video macar vocea happy dau fundaaaaaaaa.Multumesc

3 răspunsuri:
anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Nu am timp sa caut acum dar poti descarca o emisiune tv, mai micuta care are inclusa in ea acea reclama. Dupa ce descarci video, tai reclama cu ajutorul unui program si iaca ai numai video cu acea reclama.

| MarianElena explică:

Stii cumva vreo emisiune ce are inclus asa ceva? thinking (Link)

| MarianElena explică:

UP!?