| florian007 a întrebat:

Scuze pentru categorie, dar am nevoie de raspuns urgent! Raman pe semestrul al doilea cu situatia neincheiata la mate, si nu stiu exact daca ma pot transfera de la anul' cu media neincheiata. sau daca trebuie sa dau un examen, si la urma pot sa ma transfer. Sunt in clasa a 9-a la profil de mate info, si sincer nu pot sa suport matematica, nu imi intra deloc in cap + ca am si lipsit (Stiu, greseala mea) si acum nu vrea sa imi incheie media profu'. sa discut rezonabil cu el nu este o solutie. Vreau doar sa stiu cum ma pot transfera mai rapid, chiar si la un liceu particular, doar sa scap de profilul mate-info si sa ma vad in clasa a 10-a. Multumesc anticipat

1 răspuns:
| emydaisy a răspuns:

Buna! Asa am patit si eu am plecat in Spania cu situatia neincheiata.Sa dus mama la diriginta mea si a spus sa merg la medic pentru scutire pentru toata luna mai in care o sa lipsesc si acum sunt in Spania si am situatiile incheiate.