| g3orgiana16 a întrebat:

Scz ca va deranjez dar mai am ceva de intrebat pentru viata personala...
pi e un baiat de care imi lace mie, dar el nici nu ma observa...si i-am dat add dupa cum ati spus:*batting eyelashes

dat nu stiu ce sa il intreb sau despre ce sa vorbesc... ajutati-ma

Răspuns Câştigător
| Ađııa a răspuns:

Pai...intra pe el si zi`i "Buna happy ce faci? happy" ia`l usor smug si vezi cum reactioneaza happy

2 răspunsuri:
| Djlsghtnquuw a răspuns:

Vorbeste cu el, intreaba; l ce face.chestii.saluta'l la scoala.

| romeo78 a răspuns:

Fii sincera! Fii tu insuti! Poti discuta orice, in limita bunului simt.
Vei vedea ca cuvintele va vin singure.
Doar sa aveti incredere in dumneavoastra. Iar, daca el va trateaza cu indiferenta in continuare, ignoratil. Succes!