| El3nuTzZa_3230 a întrebat:

Scz daca sunt cam innapoiata dar, cand este pastele?

10 răspunsuri:
| Amalia a răspuns:

In 24 Aprilie big grin

| BLUEishot a răspuns:

Nu esti inapoiataphbbbbt happy, pastele este pe 24 aprilie>big grin

| BLUEishot a răspuns:

Nu esti inapoiata phbbbbt. pastele este pe 24 aprilie sper ca te-am ajutat:X:*

| MaditsSaaa a răspuns:

Pe 24 aprilie happy

Paste fericit!

| IonelaLuLu a răspuns:

| SaRiNoOtZa a răspuns:

Pastele este pe 24 aprilie 2011 si pica mereu duminica.Si daca te intereseaza vacanta de paste o s-o luam vinerea viitoare adica pe 15 aprilie 2011.P.S.Nu esti innapoiatatongue

| ĐoarUnPunctuleţ a răspuns:

Pe 24 aprilie [adică luna asta]

| lululove a răspuns:

Pe 24 aprilie.laughing la o saptamana dupa Floriihee hee

| NoCharachter a răspuns:

Anul asta cade pe 23 Aprilie, luna asta straight face.

| Coconut a răspuns:

Pai anul acesta Pastele pica pe 24 aprilie, iar pe 25 aprilie se termina vacantasad.