| oanazuzi a întrebat:

Scz de categorie Buna TPU vr sa stiu la ce sa dau in continuare am term cursurile de canotaj profesionisti si vr sa imi continui dansurile sportive din copilarie mama mea spune ca sunt foarte inalta si asta mi s-ar potrivi dati-mi va rog ex de:sala de dansuri cladirea si dati-mi si un sfat pentru inaltimea de 1, 79 la varsta de 18 ani asta mi s-ar potrivi?

daca nu rasp la prima intrebare rasp la a 2 macar

Răspuns Câştigător
| karamelush a răspuns:

Buna oana poti da la baschet daca vrei ca esti inalta poti inscrie foarte repede cosuri sau la tenis de camp si ala e frumos...winking