| anonim_4396 a întrebat:

Se apropie 14 februarie si iar o sa fie faza pe TPU "Ti-a dat crush-ul seen?". Cum sa fac rost de un crush? Vreau si eu sa iau seen. De ce eu sa n-am crush si nici seen?

8 răspunsuri:
| aXy99 a răspuns:

Csf, n-ai csf.

| PașaHassano a răspuns:

Daca vrei iti dau numarul la 2 gagici faine sa iti dea seen

| anonim_4396 explică (pentru PașaHassano):

WhatsApp? Nu pot aplica lurking pe WhatsApp ca sa le vad interesele si sa discut direct pe subiecte "comune", deci da, asa am sansa 100% sa iau seen.

| EleanorJane a răspuns:

Ooo, eu m-am ales cu seen laughing pot fi eu, daca vrei.

| anonim_4396 explică (pentru EleanorJane):

Pe langa seen vreau sa am si crush. Stii programare? Mate? Fizica? Iti plac meme-urile din domeniile anterior mentionate? Aspectul nu ma intereseaza.

| EleanorJane a răspuns (pentru anonim_4396):

Da, o sa fiu inginer. Le stiu happy si da, imi plac!

| anonim_4396 explică (pentru EleanorJane):

Cont de github?

| EleanorJane a răspuns (pentru anonim_4396):

Nu