| larrii a întrebat:

Se apropie examenul la romana big grin ati invatat ceva? :-s [pentru cei de a 8-a]

4 răspunsuri:
| PurpleLadybug a răspuns:

La romana nu am invatat niciodata, pentru ca nu am avut nevoielaughing, m-am descurcat. In schimb eu sunt paralela cu matematica. De cateva luni fac meditatii da's la fel de bata.straight face...ehoh go on o'm trai si o'm vedealaughing
take carepeace sign

| sasha a răspuns:

Am trecut de asta, dar vreau dor sa iti urez bafta la examen happy

| larrii explică:

Nu :d nici eu nu prea am invatat.tot zic ca ma apuc..."maine.las pe maine.am timp oh go on" laughing si tot asa...la literatura mi'e frica, la gramatica nu prea :d

| curios_3782 a răspuns:

Nu prea :d tu?