| NoName27 a întrebat:

Se apropie majoratul meu si as vrea sa-mi spuneti cateva melodii pe care le considerati potrivite pentru asta. Multumesc!

2 răspunsuri:
| scabex a răspuns:

DjGeorgeRdv - Muzica pentru majorat, melodia asta nu trebuie sa iti lipseasca de la majorat este super tare si le place la multi. Daca vrei dai add la id scabexx si o sa caut linkul de descarcare:* aaa Si la Multi Ani iti spun de acumhee hee

| scabex a răspuns:

Asculta aicia melodia si daca iti place o cautamhee heeda ascult-o toata