| momo0988 a întrebat:

Se apropie mos craciun si trebuie sa facem cadouri in clasa intre colegi ce as putea face unei fete; nu e pretentioasa dar nu stiu ce cadou sa-i fac poate nu.i place ma ajutati va roghappy funda!

Răspuns Câştigător
| MirelaMP a răspuns:

1 Jucarie de plus
2 Canuta cu fulgi, mos craciun sau alt aranjamente de iarna
3 Fular dragut
4 ar fi si acesta o varianta http://www.kudika.ro/......d-Lun.html

2 răspunsuri:
| xBianca333x a răspuns:

Niste manusii blanoase, un bibelou cu mos craciun sau ceva... Poate o vaza deosebita, o pusculita draguta roz cu un porcusor... Daca sti ca e mai aranjata, dichisita poti sa ii iei o cutiuta micuta de blush https://www.google.ro/......ps?/search si pe langa o ciocolata milka! :d

| ForzaReal a răspuns:

1-FLORI(orice fata ar vrea sa primeasca un buchet de flori de la un baiat=de preferat trandafiri.Trandafiri sunt cam scumpi dar daca te tine buzunarul merita.Sunt intre 5-10(FIRUL)15-60(multe firelaughing2-(daca n-ai un buget foarte mare poti sa-i iei o ciocolata (2, 50-6, 50lei)3-un cercel/inel de la cel mai apropiat magazin.Cei/cele mai ieftini/ieftine cercei/inele sunt undeva la 10-20 lei.Cei/cele mai scumpe undeva la peste 40 lei happy