| Byankaa66 a întrebat:

Se apropie sarbatorile de iarna si nu stiu ce cadou sa-i cumpar prietenului meu cu care sunt impreuna de 8 luni. Nu as vrea nici ceva prea scump dar nici foarte ieftin ca sa nu fie de proasta calitate. Ma poate ajuta cineva? funda pentru cea mai buna idee!

2 răspunsuri:
| baru a răspuns:

Sall. Cel mai frumos dar de Craciun, prietenului tau, si sa nu fie nici scump, si in cazul cand relatia voastra nu va dura prea mult, un lantisor de argint, si o bratara. Sau, numai o bratara, pe care va fi inscriptionat numele tau si al lui. Pa

| Dianka_4924 a răspuns:

Sau un lantisor pe care sa fie jumatate de inima cu prima litera a numelui tau... iar al doilea lantisor cu a 2-a jumatate sa fie la tinehappyNu e obligatoriu numaidecit sa fie si prima litera a numeliuwinkingSau ii poti darui o poza cu voi 2 intr-o rama(de sarbatoare)Deci, vezi ce faci, lui o sa-i placa orice cadou al tau, cit de simplu, un cadou placut p/u el va fi cel ca ii esti alaturiwinkingSper ca te-am ajutat)pupIk))