| Zappalicy a întrebat:

Se apropie ziua de nastere a celei mai bune prietene si nu stiu ce cadou as putea sa ii fac.Nu vrea sa fie prea pompos, as vrea ceva mai simplu si sa il aiba ca amintire.Imi puteti da cateva sugestii, va rog?big grin

Răspuns Câştigător
| LePoneyBlanc a răspuns:

De ce nu ii faci tu ceva? De exemplu poti cumpara o agenda, ceva, in care sa lipesti cateva poze cu voi doua si sub fiecare scrii cate ceva, intamplari amuzante sau amintiri de ale voastre happy

1 răspuns:
| Ionutelson a răspuns:

Stii, nu ar trebui sa existe nici-o "conditie", ar trebui sa conteze gestul nu fitele.
Dupa parerea mea ii poti lua un ursulet mare daca chiar iti permiti, care canta si mai stiu eu, cum e acum, ursuletul tinand-ul ca pe un bibelou, devine o amintire.
Bafta!