| butterfly2013 a întrebat:

Se apropie ziua de nastere a mamei, ce as putea sa-i daruiesc? As dori ceva facut manual. Ce puteti sa ma sfatui,?

4 răspunsuri:
| cat a răspuns:

Faci o rama foto in care pui o fotografie cu voi doua.

| SweetSecrets a răspuns:

Ii poti lua
*bijuterii handmade(http://www.bijuteriihandmade.com/)
*o felicitare in care sa-i scrii un mesaj emotionant si sa lipesti o fotografie cu voi2/cu tine.La multi ani mamei tale:*!

| Joker a răspuns:

Pentru mama poti alege:
- un set format din fular si o pereche de manusi, fiind utile oricui in anotimpul rece;
- o bijuterie mica, ca de exemplu o brosa;
- o cutie de bomboane, frumos impachetata, sau, daca esti destul de mare si te poti descurca in bucatarie, ii poti pregati mamei prajitura preferata;
- un album cu cele mai frumoase poze pe care le-ati facut impreuna;
- diferite produse pentru ingrijirea tenului sau a parului.

| didi24mai2003 a răspuns:

Ai putea sa cumperi un balon roz si sa desenezi pe ea o inima, iar in
inauntrul inimii scrie numele mamei tale! Ai mai putea sa desenezi o inima pe o coala roz.Lipeste in inauntrul inimii flori presate de culori deschise! Sigur ii va placea!