| valentinalina a întrebat:

Se certau 2 fete la skl si eram si pe akl si a zis una la aia cu care se certa taci joc de glezne ce inseamna? funda mare si grasa laughing promit v'am pwpacit:*

3 răspunsuri:
| XLilSmileX a răspuns:

Lol. de fapt expresia era ciocul mic si joc de glezne adica taci si pleaca laughing) tongue

| Amy a răspuns:

Adica sa plece de acolo. "ciocu' mic si joc de glezne"-ceva de genu"taci si pleaca de aici"

| Alexăndruţaa a răspuns:

Jocul de glezne e o miscare pe care o faci la sport.
consta intr-o 'alergare' in care pui varfurile [pe podea [primele]] si apoi te lasi cu toata talpa.
e ceva de gen`: varf-talpa big grin