| brinna a întrebat:

Se inteleg fetele zodia taur intre ele?

3 răspunsuri:
| HolyPotato a răspuns:

Zodiile nu au legătură cu viața. A citi horoscopul e doar o pierdere de vreme. Și eu sunt taur și nimic din ce scrie în descierea zodiei nu e adevărat. Și, până la urmă, nici nu are sens ca astrele să ne influențeze caracterul.

| Iulia100rock4ever a răspuns:

Bineinteles.Nu are nici o legatura zodia..Cand doua persoane se inteleg aceasta nu are importanta.
funda?

| darkinside21 a răspuns:

Femeile nu se înțeleg între ele din principiu, nu are nici o legătură cu zodia happy