| NUUSTIU a întrebat:

Se mai poarta pantalonii scurti largi dar putin mai scurti decat astia si la fel de largi? http://frumusete.ele.ro/images/poze/cha.jpg

4 răspunsuri:
| denise_9126 a răspuns:

Hey laughing chiar nu va inteleg! Poti purta orice vrei.( orice culoare, orice model) Daca iti cumperi o bluza si iti place foarte mult, dar peste 3 saptamani nu mai e la moda o arunci sau o pui deoparte? Asta inseamna sa nu ai personalitate si sa nu ai incredere in tin'.

| veveroi a răspuns:

Daa
clar
da du-te in orice magazin dintr. un mall si vei gasi numai in genu astora toate culorile

dar adevarat acum daca iti vin bine si iti plac de ce sa nu-i porti?straight face

si devine chiar plictisitor sa vezi pe toata lumea purtand "ce se poarta" nu crezi?

>big grin

| geo_1909 a răspuns:

Nu

| christina1370 a răspuns:

Nu. Nu cred. N-am mai vazut prin magazine si pe nimeni imbracat in ceva de genul asta de ceva timp. asa ca nu se mai poarta.

http://www.starszone.eu/SPAM/membrii.php?id=6182
xoxo