| abel56 a întrebat:

Se poate face cerere pentru a lipsi la practica pentru a merge la munca?

4 răspunsuri:
| Aasdfghj a răspuns:

Buna! Intereseaza-te mai bine, ca sigur poti face altceva si sa primesti nota.

| Violleta2022 a răspuns:

Nu se poate, fiindca practica este notata si daca lipsesti poti pierde punctaj.

| oglindasultanului a răspuns:

Posibil sa ai un avantaj daca combini serviciul cu practica.

| alexandraionela1234 a răspuns:

Doar dacă "munca" are legatura cu meseria pe care o faci si la practica, daca nu, nu se poate. De ex daca ai profil de ospătar, poți vorbi cu aia de practica si ea te va ajuta sa iti găsească undeva sa muncești, in acel domeniu. Daca nu, nu se poate sa lucrezi in alt domeniu