| xDariuss a întrebat:

Se poate la poker stars sa joci turnee cu bani virtuali? daca da spuneti-mi...

3 răspunsuri:
| rakebackace a răspuns:

Da se poate.
www.pokerstars.net. Instaleaza softul si fa cont.

| Poker-Blog.RO a răspuns:

Orice site de poker permite jocul pe bani virtuali. Sfatul meu este sa nu iti faci cont pe multe astfel de siteuri pentru ca vei pierde multe promotii daca te hotarasti sa joci pe bani reali :)

Pentru mai multe detalii viziteaza: http://www.poker-blog.ro/promotii-poker/

| xDariuss explică:

Deci am cont si il am si instalat problema e ca atunci cand vreau sa intru la un turneu cu bani virtuali imi spune ca nu am nici un ban dar atunci cand joc la o masa normala am bani de ce?