| AdeElLl a întrebat:

Se poate programa televizorul sa se stinga?
Daca da, cum?
Televizorul meu este Samsung, plasma si nu stiu prin telecomanda ceva cum?

3 răspunsuri:
Răspuns utilizator avertizat
anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Ori o fi prin meniu, ori o fi un buton pe telecomanda cu un desen de ceas langa el (asa cum e la mine)

| Caracteromule a răspuns:

Salut, nu toate televizoarele se pot programa sa se stinga, eu am 3 televizoare, unu pot sa il pun sa se stinga, unu il pot pune sa se aprinda, unu nu face nimic, daca televizorul tau poate sa fie programat sa se stinga ar trebui sa aiba un buton pe care scrie: TIMER, sper ca te-am ajutat happy