| xKmKzExKAmiKAzEx a întrebat:

Se pot viziona clipuri dupa youtube pe NOKIA 5310 XpressMusic?
Daca da... ce setari trebuie sa fac la telefon? big grin
VOT + FUNDA... big grin

Răspuns Câştigător
| Alexander21 a răspuns:

Trebuie sa ai instalat Flash Player,pentru ca este in sistem flash,pana si calculatoarele necesita asa ceva. Pe langa asta ti-ar trebui OperaMini, ceea ce o poti instala. Youtube nu merge decat pe platforma Symbian de la Nokia, nu si java.Incearca sa afli prima data flash player,operamini,setari video de pe pagina operatorului tau, sau suni la serviciu clienti, si site-ul este m.youtube.com pentru a putea accesa de pe mobil.Dar nu cred ca va merge, oricum, baftahappy