| anonim_4396 a întrebat:

Se pricepe cineva bine bine sa deseneze si sa editeze in photosiop?

Am nevoie de o imagine pentru blog, nimic complicat zic eu...Am nevoie de o imagine modificata(am sa va spun ideea pe mess) si un scris.

Daca se poate sa ma ajutati si pe mine as fi recunoscator!

Ma gasiti la crs_costel@yahoo.com

Ofer funda+raspuns inteligent celui care imi va face imaginea!

4 răspunsuri:
| AndaWest a răspuns:

Buna,eu folosesc photoscape dar nu sunt cea mai experta, sunt convinsa ca se gaseste cineva mai bun ca mine.in caz ca nu se ofera nimeni, anunta-ma si te voi ajuta eu.pa pakiss

| bugasebi a răspuns:

Nu cumva era photosiop? In plus nu e greu sa modifici ceva pe PS depinde ce happy Si de scris... Dupa ce ai pus teztul dai click dreapta pe layer-ul de la text si dai blending options.

| LaTulipeNoire a răspuns:

Buna! Iti multumesc pentru intentie, dar ceea ce vreau eu sa fac e mai mult decat photoscape...Nu e ceva greu...Dar trebuie executat in photosiop.

Mai astept! Multumesc!

| LaTulipeNoire a răspuns:

Nimeni nu ma poate ajuta? Nu e complicat ce cer eu...Am 2 imagini...mai bine zis niste logo-uri, Si vreau sa nu aibe alb in fundal, adica backround-ul lor sa fie transparent.Iar imaginile astea 2 sa le fac o imagine intreaga, de asemenea transparenta ca s-o pun pe blog@! Multumesc!

Daca aveti binevointa sa ma ajutati, lasati aici id-ul sau adaugatil pe al meu : crs_costel