| mylife415 a întrebat:

Se spune ca slabesti 3 kg intr-o saptamana cu asta, ce ziceti? Merita incercat?
Mic dejun (alegeti unul):
1. Un pahar de lapte, ou, 50 g paine de grau
2. Cafea cu lapte, 100 g sunca fara grasime, 50 g de paine alba;
3. Cafea cu lapte, doua oua fierte moi, 100 g paine, napi.

Gustarea diminetii:
1. Mar (100 g);
2. 100 de grame de suc de legume;
3. Fructe (100 g).

Pranz:
1. 200 g de peste (fara a fi gras), fiert sau copt fara grăsime, 100 g salata verde, 100 g cartofi fierti sau copti, suc de morcov;
2. Iaurt, friptura (200 g) preparata fara grasime, 100 de grame de cartofi fierti cu patrunjel, varza, sfecla;
3. 250 g carne de pui fiarta fara piele si grasime, 100g cartofi la cuptor, salata, morcovi, spanac, si ulei vegetal.

Cina:
1. Branza degresata (cas) din lapte, 100 g salata de rosii sau napi, 50 g de paine, ceai fara zahar;
2. 100 g supa de peste, 50 g de salata sau 50 g paine;
3. 100 g cas, lapte, ceapa verde, salata verde, 50 g paine, suc de rosii.

6 răspunsuri:
anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Buna!
Fii serioasa si nu mai crede in toate prostiile!
Daca vrei sa scapi de kilograme, tot ce trebuie sa faci este sa te alimentezi corect, sa incerci sa renunti la mancarurile nesanatoase, precum cea de fast-food, bauturi acidulate, prajeli, grasimi de tot felul, lactate grase si cel mai important este miscarea.
Te pup!

| mylife415 explică (pentru anonim_4396):

Am renuntat..dar..nici o schimbare.

Răspuns utilizator avertizat
| mylife415 explică (pentru Bianca306):

Eu vreau sa slabesc la picioare mai mult, abdomenul e plat.hee hee

| Bianca306 a răspuns (pentru mylife415):

Atunci bune imbraca in folie picioarele si sari coarda,