| IonutValeriu a întrebat:

Se stie de rapperii din afara ca au sfarsit omorati majoritatea. 2pac, xxxtentacion si restul. Credeti ca la fel se va ajunge si in Romania? Sa fie rapperii omorati?

5 răspunsuri:
| Apokales a răspuns:

Rapperi din afara au o alta cultura, d-aia au fost omorati. O cultura a drogurilor, a focurilor de arma, ma refer aici la cei americani. In comparatie cu cei americani ai nostri sunt pisoiasi.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Nu, sunt prea neimportanți. Se apără ei singuri "pe străzile din București". Ce rapperi noi știi? Sunt doar trapperi mai nou. Generația rapperilor deja are peri albi, dacă nu i-a omorât nimeni până acum, nici n-o s-o facă. Exemplele date de tine sunt oameni care au fost omorâți... tineri. Deja de la o vârstă îi lași să moară singuri.

| IonutValeriu explică (pentru anonim_4396):

Ma refer generatiile noi de rapperi, trapperi, se va ajunge sa se omoare intre ei? ce crezi?

| anonim_4396 a răspuns (pentru IonutValeriu):

Nu.

| suntserios a răspuns (pentru IonutValeriu):

O sa se bata shelly cu velea?