| marianamay a întrebat:

Se strica camera foto daca o incarc chiar daca nu este epuizata bateria dar nici plina?

6 răspunsuri:
anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Nu. Oricum, bateria o reincarci scoasa din aparat.

| marianamay explică (pentru anonim_4396):

Nu,nu ma refer la asta, ma refer cum este la telefon cand o incarc cu incarcatorul, scuze de pleonasm

| anonim_4396 a răspuns (pentru marianamay):

Oh, scuze, m-am gidit la aparat foto. Dar nici asa nu se poate intimpla nimic.

| anonim_4396 a răspuns (pentru anonim_4396):

Gindit... of, tastatura mea!

| MaryElen a răspuns:

Nu, stai linistita, camera nu se va strica. Bateria se incarca separat.

| MaryElen a răspuns:

Nu este problema
daca o incarci in modul asta. Eu procedez in ambele feluri si am aparatul de 4 ani.....camera nu este afectata.