| Anonymus995 a întrebat:

Se vede de la posta ca ma place.ma suna toata ziua.ma intreaba unde am fost daca intr-o zi nu apar afara.toata lumea isi da seama ca ma place.eu o plac.am recunoscut asta si TOTUSI am intrebat-o acum aproape 2 saptamani daca vrea sa fim impreuna si ea mi-a raspuns de atunci incoace "nu stiu ce sa zic...ma mai gandesc" si am mai intrebato acum o saptamana si acum trei zile si ieri si acelasi raspuns.SI NU ESTE GENUL de fata timida.a avut mai multe relatii decat am avut eu desi sunt cu 2 ani mai mare.suntem prieteni extremi de buni.si nu siar bate joc de bine va spun sigur.credeti ca e posibil ca ea sa fie timida doar fata de mine? ma considera un baiat minunat, am citit printre randuri si sunt baiatul visurilor eilaughingDe ce tot amana raspunsul?

Răspuns Câştigător
| ImHereForYou a răspuns:

Pai...atunci cand iubesti cu adevarat...nu ti-l poti scoate din minte pe baiatul de care esti indragostita,te gandesti la el mereu,si abia astepti sa-l vezi, dar cand esti fata-n fata cu el, nu prea ai tupeul nici sa-l privesti in ochi!
Din cate am citit, ea chiar te place, dar este mai timida cu tine, si cu ceilalti nu a fost pentru ca poate nu-i iubea cu adevarat!
DEci...parerea mea finala este :raspunsul tau este amanat, pentru ca ea te iubeste cu adevarat!
Mult succes cu ea! Sper ca te-am ajutat!

| Anonymus995 explică (pentru ImHereForYou):

Pai si atunci ce ar vrea fata sa fac acum? sa continui sa o intreb? sa o ignor sau ce?

| ImHereForYou a răspuns (pentru Anonymus995):

Pai...depinde de caracterul sau! Sunt sigura ca te place foarte mult, deoarece te amana, sa fii sigur k daca nu te placea, dp ce afla k o placi te ignora complet!
Dar...nu e asa de usor sa zici 'da', poate se gandeste si la faptul ca dp aceea relatie, voi nu veti mai putea fi prieteni ca inainte!