| StarX23 a întrebat:

Seaus happy!
Am niste adidasi cu crampoane de metal detasabile (adica le pot scoate si inlocui cu altele).
Exista vreo solutie ca sa fac acei adidasi fara crampoane, adica sa nu le mai folosesc sa umplu cu ceva gauriile acelea de la adidas?
Vreau sa mentionez ca sunt doar 4 cramopane in fata la talpa si 2 crampoane in spatele talpi iar in mijloc sunt crampoane normale.
As' putea cumva sa fac acei adidasi fara crampoane?
Daca da, as' dori sa stiu cum!
Va multumesc

Răspuns Câştigător
| alexiavis a răspuns:

Ai putea sa le umpli cu silicon

| StarX23 explică (pentru alexiavis):

Buna idee, iar cu celelalte crampoane, adica cu cele din silicon sau ce material sunt, as' putea, sa le tai.

1 răspuns: