| pitbull93 a întrebat:

Semnati aici. Spuneti nu Acta http://www.petitieonline.com/opriti_acta

5 răspunsuri:
| ROB3RT89 a răspuns:

Am semnat pe mai multe site-uri,ACTA nu va fi niciodata in Romania,si aici nu vorbesc ca s-ar opune cetateanul de rand! In primul rand isp-urile isi vor pierde majoritatea clientilor, hackeri roamani vor ataca din toate partile, paractic va avea multe repercusiuni negative...In concluzie, nu va mai agitati degeba, acta nu va fi in Roamnia!

| pitbull93 explică (pentru ROB3RT89):

Romania deja a semnat in secret

| ROB3RT89 a răspuns (pentru pitbull93):

A semnat, dar nu e aprobat in parlament, deci e egal cu 0!

| LavsKitty a răspuns:

Am semnat :*

| NewSpecial a răspuns:

Stop Actaaaaaaaaaaaaaa