| dfjdujfisjabdgfdgvtvrrrc a întrebat:

Seralul se poate incepe de la 18 ani doar chiar daca am terminat profesionala?

Răspuns Câştigător
| Iote a răspuns:

"Doar" si "chiar" se contrazic.
Care este de fapt situatia ta?
Presupun ca ai terminat scoala profesionala dar inca nu ai 18 ani. Aici: https://www.portalinvatamant.ro/......10362.html se spune ca se pot inscrie doar cei care implinesc 18 ani pana la data inceperii cursurilor.

| dfjdujfisjabdgfdgvtvrrrc explică (pentru Iote):

O voi termina in septembrie sunt pe a11a si fac in ianuarie probabil ma voi duce la clasa de liceu, mersi frumos

1 răspuns: