| addzone a întrebat:

Sex cu mai multe ejaculari?
Sunt la inceput, prima ejaculare imi vine la 3 4 minute dar apoi penisul meu "nu se culca" si mai este capabil de o alta ejaculare.
Pot face cu prietena sex anal pana la prima ejaculare iar apoi sa-mi pun prezrvativul si sa fac sex in fata?

4 răspunsuri:
| onasis1961 a răspuns:

Da! Dece nu, se poate fără riscuri de a rămâne gravidă.Dar mai rămâne să vrea şi ea.

| BudăSpiritOfVengence a răspuns:

Sau mai bine, un blowjob/69 pana la prima ejaculare.

| MrSoapte a răspuns:

Da, poti face treaba asta! Daca prima ejaculare vine in 3, 4 min... poti face oral, primul nr!

| bogdan72 a răspuns:

Ce te opreste?