| anonim_4396 a întrebat:

Sex de la prima intalnire? Da/Nu, argumentati.

3 răspunsuri:
| IzZabela119 a răspuns:

Nu, eu zic ca nu happy trebuie sa ii lasi partenerului tau multe fantezii si asteptari.
Din pacate, cand vine vorba de sex, exista o diferentiere clara intre sexe, iar femeile sunt mai aspru judecate comparativ cu barbatii.Ca suntem asa si asa big grin
Daca e o fata la locul ei si serioasa, nu cred ca o sa iti accepte propunerea de la prima intalnire tongue

| TanteMarianne a răspuns:

Pai depinde de varsta, dar si de dorinta fiecaruia. varsta ca varsta. dar daca amandoi (si fata si baiatul) sunt mai perversi de fel si pusi pe nebunii atunci de ce nu.

Răspuns utilizator avertizat