| wannabe a întrebat:

Sexul oral - pro sau contra?

Răspuns Câştigător
| JustMe a răspuns:

Inca nu am incercathee hee Inca nu ma pot hotari.laughing Dar momentan zic contra.

27 răspunsuri:
| Bacemi a răspuns:

Contra

| JustMe a răspuns:

Inca nu am incercathee hee Inca nu ma pot hotari.laughing

| Victoria a răspuns:

Contra. Eu percep dragostea ca pe ceva romantic, dulce, frumos, iar acest lucru nu e inclus aici.

| psiholoaga a răspuns:

Immm..."Pro" vine de la profesionist/a?tonguePro.
Barbiegirl, ceva dulce? Incearca geluri cu ciocolata sau prezervative cu arome si o sa ai parte si de dulce.

| JeSa a răspuns:

Atat timp, cat este reciprochappy, is...tonguepro

| daniDeeDee a răspuns:

Imi place sa fac...

| Leea1234 a răspuns:

As minti daca as zice ca sunt "contra"!

Shin
| Shin a răspuns:

Pe bune, de unde atata contra? PRO tongue

lolita
| lolita a răspuns:

Tin sa-l completez pe criticul, fetelor daca nu ati probat nu stiti ce pierdeti laughing pro draga ca doar ne-am jurat iubire vesnica si iubirea nu trece doar prin stomac ci si prin gura rolling on the floor mi-am permis sa postez raspunsul deoarece eu l-am posta dupa 2. 00 nopatea cand nu mai sunt minori prin zona.

| unione a răspuns:

Pro

| yanny`s a răspuns:

thinking deocamdata nu sunt nici pentru nici contralaughing

| Barajag a răspuns:

Multi si multe o dau cotita, eu zic Pro.Si chiar de nu va place, veti regreta mai tarziu ca nu ati recunoscuthee hee

| Seline a răspuns:

Pro

| Aries90 a răspuns:

Desi nu mi-am inceput viata sexuala, eu zic PRO, atata timp cat este cu cineva pe care iubesti si care te iubeste la randul sau, nu cu un oarecare tip/tipa intr-o oarecare baie. Dar, desigur, fiecare cu parerile sale happy

| tarziu a răspuns:

Chiar daca am inceput cu o gluma, la care baietii au dat folositor-amuzant-inteligent iar fetele nefolositor-stupid, sa va zic si parerea mea. Daca ambii aprteneri sunt de acord, in pat se poate face orice, care sa le provoace placere (sau, dupa caz, durere). Sunt PRO!

| cucu a răspuns:

Proooo. si multe fete zic ca este ceva scarbos.pana au si ele parte de asa ceva apoiii nu mai scapi de ele.

| hasegawa a răspuns:

De unde naibili atata contra? Pro/pro/pro/pro, iiiihhhhiiii numai cand ma gandesc mi-se ridica hormoni la caphappy, ma si vad cu gura plinalaughing

| gingasull a răspuns:

Hmmm sa mai spuna ele fetele de noi ca suntem limbisti rolling on the floor, ca si ele sunt niste... ( stiti cum se numesc cele care su. g), depinde acum... daca si inghithee hee

| Nimeni_7600 a răspuns:

Contra

| nekane a răspuns:

Cu cine? unde? cand? cum? de ce? sunt cateva intrebari care-mi trec prin cap inainte sa-ti spun in ce tabara ma aflu tongue

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Pro.
Cei care sunt contra,(ma refer la baieti)...nu veti afla niciodata ce este sexul.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Contra! Deci doar cand ma gandesc imi vine sa vars straight face.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Prowinking, bineinteles!

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Depinde, daca tii la persoana respectiva si daca o cunosti, si bineinteles sa fie curat/curatabig grin

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Sexul oral poate fi "romantic, dulce, frumos" atata timp cat il faci din dragoste si iti vrei partenerul/a satisfacut/a complet. fetelor...inghititi. laughing ps. sunt fata.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

PRO! Pana la urma daca o faci cu persoana IUBITA nu mai este loc de inhibitii!

| breeze a răspuns:

Pro.