| tweety_8071 a întrebat:

Si-a schimbat cineva culoarea ochilor altfel decat prin lentile de contact?thinking

11 răspunsuri:
| marrr a răspuns:

Stiam ca exista niste picaturi care se gasesc in farmacii.

| PurpleLadybug a răspuns:

Eu nu ca nu am nevoie. Ochii mei sunt verzi, and ma uit a cer sau vara cand cerul e senin sunt albastri, iar atunci cand plang ori se fac mai verzi, ori se fac grilaughing
dar cred ca sunt picaturithinking

Răspuns utilizator avertizat
| ÅñdRa a răspuns:

Mie mi se schimba singuribig grin
De ex.cateodata ii am caprui si peste cateva ore ii am negrilove struck

| ruxybelle a răspuns:

Da ...pe taazbatting eyelashes

| @@ a răspuns:

Nustraight face

| aLyNuSh a răspuns:

Mie mi se schimba singuri.Cate odata se fac verzi cateodata albastri.

| wormy a răspuns:

Culoarea ochilor mei depinde de anotimp.happy. Toamna si iarna se fac caprui, apoi primavara si vara verzi happy. dar nu folosesc lentile sau alte "minuni". sa nu ma trezesc cu vreo boala sau cevahappy

| malina_9455 a răspuns:

Ai mei se schimba in functie de cum ma simt. daca ma simt bine sunt verzi spre albastru daca rau sunt verzi inchis. si dupa anotimpuri.si sunt si niste picaturi in farmacie...nu mai stiu cum se numesc dar parca erau

| oky a răspuns:

Am vazut mai de mult pe youtube un baiat care isi tatuase globul ocular cu vopsea albastra.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Idem @wormy