| vivigreen a întrebat:

Site'ul Okazii.ro e ok? cine a mai comandat e multumit?

12 răspunsuri:
| SimonaNicoletaღ a răspuns:

O prietena de-a mea a comandat ceva de acolo si a fost multumita.
*-*

| RazvanVlad a răspuns:

Am comandat si este ok dar inainte de a comanda uitate bine la calificativele vanzatorilor si de cand are contul pentru ca daca contul este facut de 2 zile si are 2-3 calificative risti sa iei teapa

| alexz44 a răspuns:

Depinde de produs si de persoana de la care cumperi. Eu sunt multumit.

| dragos9234 a răspuns:

Personal nu am comandat nimic de pe el dar multi prieteni au facut-o si sunt multumiti.

| eurynomus a răspuns:

Eu am cont de 9 ani si am si facut tranzactii, e cel mai bun din toate siteurile de vanzari

| dianainsta01 a răspuns:

Comand de mult timp de pe Okazii si imi place mult. Lucrurile sunt frumoase si au un pret chiar uimitot, insa se mai intampla ca cei de acolo sa vanda lucruri de firma la un pret ridicol de mic, iar in realitate sa fie facaturi. Mie imi place, e cel mai ok site...

| Maryan_Voicu_1993 a răspuns:

E mai mult decat ok

| BoMbOnIkRoOzSiDuLcE a răspuns:

Eu am comandat de acolo si sunt multumita

| Riderx1 a răspuns:

Eu am comandat, intr-adevar, preturi mici, sunt si vanzatori ok, dar sunt si alti care te fraieresc

| Maiiiaaa a răspuns:

Depinde de produsul respectiv si de persoana de la care cumperi. Eu sunt multumita. Parerea mea.

| roby2pac a răspuns:

Da, dar mai este si mercador.ro...

| PBEPBE a răspuns:

Da eu am comandat si mi-a venit comanda destul de repede si produsele care le-am comandat erau in stare buna. Eu sunt multumita.