| Chetrica a întrebat:

Slabesc si imi dezvolt reflexele jucand tenis de masa? Dati-mi niste modele de plaete de tenis de masa foarte bune dar sa nu depaseasca 150 de lei.

2 răspunsuri:
| YunoGasaiEceaMaiTARE a răspuns:

Pai daca vrei reflectele uite cum du-te la o sala de fotbla cu poarta mare si ia un om bun sa traga suturi si tu du-te rapid sa le iei.

| Shto a răspuns:

Nu stiu cum ai putea slabi jucand ping-pong, dar da, iti dezvolti reflexele.
Si daca vrei ceva de slabit, iti recomand mersul cu bicicleta (necesita 50% din muschii corporali) sau basketulwinking