| Iubareatzãã a întrebat:

Slabeste ceaiul verde?happy funda!

Răspuns Câştigător
| Mellysa25 a răspuns:

Nu... Nu prea merge cu taiatul din portii... Poti manca la fel de mult dar depinde ce mananci. Mananca in general verdeturi gen salate(de varza acum iarna) si o ciorba in fiecare zi la pranz. Dimineata ceva sa te tina in forma. Iti recomand oua prajite deoarece daca seara mananci o salata de varza iar la pranz o ciorba/supa ai s-a cam mori de foame si asta nu-i bine.

5 răspunsuri:
| DeidaraXR1 a răspuns:

Da dar daca bei ceai verde si mananci friptura cu cartofi prajiti in fiecare zi nu prea ajuta :/. Ceaiul verde mai mult te detoxifica...

| Iubareatzãã explică (pentru DeidaraXR1):

In combinatie cu o dietawinking prin care Mai taiem din portii

| unconnected a răspuns:

Uite aici :)
Asta te poate ajuta mai mult :D
http://ro.wikipedia.org/wiki/Ceai_verde

| Mellysa25 a răspuns:

Am ajuns sa fiu alergica la el, am baut o perioada buna de timp, dar iti recomand pe unde mergi sa existe toalete publice sau ma rog toalete. A dat rezultate la mine, dar nu mai suportam mirosul si m-am lasat de el. AI mare grija sa nu exagerezi cu el.

| Iubareatzãã explică (pentru Mellysa25):

Mersii!:*