| AtateaConditii a întrebat:

Slanina ingrasa? Daca da in care zone ale corpului? Vreau sa ma ingras serios vreo 10 kg si intr-un scurt timp, fara shaorma si mc donald ca n-amm bani de ele doar de slaninalaughing. Fundă

5 răspunsuri:
| stelistpanalamoarte a răspuns:

Mai bine scriai sunca ca poate uni nu inteleg ...ma rog eu am inteles da nu toti inteleg

| mona a răspuns:

Te ingrasa slanina, in ce zone nu pot sa-ti spun exact

| Alisa04 a răspuns:

Da te ingrasa.tongue in solduri ingrasa foarte mult..adica la mine acolo s-a pus grasimea laughing slanina e mult mai sanatoasa decat mc donald big grin asa ca pune mana si mananca slanina daca vrei sa te ingrasi tongue Funda?happy

| AtateaConditii explică (pentru stelistpanalamoarte):

Dar slanina nu e tot una cu sunca.

| RAY a răspuns:

In principiu grasimea se duce pe burtica la barbati iar la femei pe brate, fund