| anonim_4396 a întrebat:

Slaut TPU! Am iar o problema cu tipa aia(cititi cealalta intrebare ca sa intelegti despre ce vorbesc). Deci practic am un bff in clasa, dar eu stau cu ea doar pentru ca n-am cu cine sta pentru ca eu am alt bff la alta scoala.Ideea e ca tipa ma considera cainele ei si mereu isi bate joc de mine.Ma mai iau si eu de ea cand am ocazia, dar ma rog.Ideea e ca ieri eram cu ea si cu inca o fata la ora de sport si stateam degeaba pe telefoane,cand colo pune ea o piesa si eu gen i-am spus ca piesa se numeste nu stiu cum si ca o stiu si cand colo sare la mine ca cica nu e aia si ca am gresit si ca piesa pe care am zis-o eu si aia pe care o asculta ea nu seamana, ma rog si cica,, daca stiu ca nu e corect, sa nu mai spun", ma rog.Si gen noi avem un grup de 4 fete, noi 2 si inca 2, una din alea e tipa cu care mai eram ieri la sport si noi avem un grup pe insta pe care vb dar ieri tipa enervanta care e,, bff", a facut altul in care e numai ea si celelalte 2 fete, dar eu nu.Si stiu asta pentru ca au pus ele la story nu stiu ce chestii cu ce vb ele pe grup,dar au mai ascuns din mesaje,adica eu ma gandesc ca ma barfesc,stiind ca si tipa care era la sport ieri e barfitoare,chiar anul trecut stateam mult cu ea si ii placea barfa, deci sunt convinsa de asta.Le-as spune sa ma bage si pe mine in grup dar dupa cred c-o sa spuna c-o sa fiu posesiva si chestii de genu...Voi ce spuneti? Apropo, eu stau cu tipele astea pentru ca n-am cu cine sta, nu de altceva...

3 răspunsuri:
| Adry05 a răspuns:

Nu te plac, au ceva cu tine, și destul de sigur au făcut grupu celălalt ca să te excludă. dacă tot stai aiurea așa cu ele măcar nu mai pune la suflet toate rahaturile și când îți dă o replică dă și tu una la rându tău, nu sta și tace că de aia își permite să facăce vrea cu tine

| idkkkkkk a răspuns (pentru Adry05):

Ideea e ca de acum au aflat ca cica,, le am barfit" si de aia se tot luau de mine....Si,da chiar le am mai barfit, pentru ca m-am saturat de ele...Si acum ne am despartit, asta merita scorpiile!

| idkkkkkk a răspuns:

Plus ca de ieri s au mai,, racit", adica daca le trimit un mesaj si imi raspund, nu mai par ele...