| christi18 a întrebat:

Slaut TPU! Am o problema grava...Deci, ieri am vrut sa inchid calculatorul. Totul a mers pana am ajuns la " Windows is shutting down" am asteptat 5 min. si tot nu s-a inchis. Dupa acest timp l-am scos din priza. A doua zi cand am vrut sa-l deschid, a mers. Dar surpriza: acum e la fel ca si cand iar fi fost reinstalat windows-ul: bara e de culoare albastra, imagine de pe desktop e aceea cu campia, salvarile de la jocuri s-au sters etc. Eu le-am setat din nou si azi cand l-am deschis era la fel. Ce pot sa fac!?

Răspuns Câştigător
Salontanul
| Salontanul a răspuns:

Ori Windows-ul a "crapat" ori ai un virus. Sterge tot HDD-ul si reinstaleaza Windows-ul.

| christi18 explică (pentru Salontanul):

Mersi! cred ca am un virus!

1 răspuns: