| Cris_Cristina_1998_0KAB a întrebat:

Snapchat.
Am mai avut această problemă pe snapchat altă dată dar intr-un final in vreo 2 zile a mers.
Alcineva se poate conecta la contul meu de pe alt telefon dar eu nu.
Imi spune "o, nu! A apărut o eroare la conectare si te rugăm să încerci mai tarziu, daca nu reusesti sa te conectezi accessează(aici imi dă un link)" am incercat sa schimb parola, am cam incercat tot ce se putea și stiam eu. Vă rog ajutoor

1 răspuns:
| Alexandru_Darius_1996 a răspuns:

Iti recomand sa trimiti un mess la developeri acestei retele de socializare sa le spui ca ai fost hackuita
Daca ei nu te vor baga in seama iti recomand sa ti schimbi contul si sa ai mai multa grija cu el