| littlesunshine01 a întrebat:

Sondaj de opinie: cine e de parere ca utilizatorul TPU DisneyIsDaTheBest ar trebui sa isi tina parerile(proaste) pentru ea si cel mai bine ar fi sa nu mai intre pe cont... fundita la cel mai misto raspuns

Răspuns Câştigător
| Libelle a răspuns:

Bagami-as ceva in mintea ei de idioata
o detest
imi trimite ea mie mesaje pe privat si ma face curvalaughing
cu ce drept? are mai multe conturi si se voteaza singura mai si foloseste un limbaj de toata cacaoa aici.
sper sa sara cu gura.
am pofta de-o cearta intre fete de nu mai pot.
ia s-o vad ce tupeu mai are acum

12 răspunsuri:
| Razvan a răspuns:

Exista solutii, una tehnica si una morala:functia de raportare si respectiv tolerantawinkingCombina-le si vezi ce iese

| Libelle a răspuns:

Bagami-as ceva in mintea ei de idioata
o detest
imi trimite ea mie mesaje pe privat si ma face curvalaughing
cu ce drept?are mai multe conturi si se voteaza singura mai si foloseste un limbaj de toata cacaoa aici.
sper sa sara cu gura.
am pofta de-o cearta intre fete de nu mai pot.
ia s-o vad ce tupeu mai are acum

| JustMe a răspuns:

Si pe mine ma injura pe privat, imi zicea sa merg sa ii sug ceva la Robert Pattinson(care nici macar nu imi place). In fine, am facut pace pana la urma dar m'a enervatx( Daca cautati o sa vedeti ca se lua de mine si la raspunsurile pe care le dadeam.

| Radioactive a răspuns:

Nu sunt de acord cu tine!

| Th3eo a răspuns:

Da.ma enerveaza atat de mult.

| Th3eo a răspuns:

Si daca am scris o carte care e problema ta? scire si u o carte si apoi vi si vorbesti cu mine taranco

| LolaKissTheGirl a răspuns:

Ei bine sa stii ca e amuzanta!
Dar uneori exagereaza!

| ºPishcotº a răspuns:

Mai daca vorbeste urat, cum a zis si Diana ca ii vorbeste urat prin mesajele din privat, ar terbui sa-i sie sters contul, si gatahappy Te pup:*

Răspuns utilizator avertizat
| Helene a răspuns:

Eu nu stiu de acest nume, probabil ca atunci cand intru pe site nu petrec mult timp. Dar sincer l'am cautat, si concluzia.Are 43 de raspunsuri castigatoare, are niste raspunsuri vai de capul lor.Adminii decidwinking

| Xonia a răspuns:

Dami si mie link`u cu profilu ei

Răspuns utilizator avertizat