| AndreeaA_4794 a întrebat:

Sondaj de opinie: sani mari + fund plat/ fund bombat + sani mici?

9 răspunsuri:
| Sἶrenἶa a răspuns:

| Mann02 a răspuns:

Amandoua potrivite big grin e cel mai bine, fundul bombat poate insemna grasime, iar sanii mari pot fi lasati ca naiba si naspa...

| Mann02 a răspuns:

Tu la ce categorie te gasesti? big grin

| Ionut a răspuns:

Andreea nimeni nu este perfect. Tot ce vedem la televizor sunt numai minciunele, machiaje.
Din punctul meu de vedere, mai ales ca sunt baiat, caracter puternic, fund bombat si sani mici si frumosi.

| ComatoseWine a răspuns:

Cu sani mici si fundul micut ca de obicei cine le are pe ambele mari e grasuta, grasa. Dintre variantele tale merg pe prima.

| itscloudyoutside a răspuns:

Aleg a doua variantă, şi orice băiat cu gusturi bune la capitotul "aspectul fizic al fetelor" ar spune la fel.

| BoGhDaN a răspuns:

Prima varianatahee hee

| NuamnumesuntANM a răspuns:

Sani mici si fund sa fie 95big grin

| AndreeaA_4794 explică:

Eu una ma gasesc la a 2a varianta:)) [ http://www.facebook.com/....../photo.php ]