| ѕα∂ gιяℓ a întrebat:

Soo...cine are melodia Justin Bieber & Sean Kingston - Eenie Meenie sa lase id. ulbig grinsau luati. l pe al meu: rebyy_s ...sau cine ma invata sa o descarc pe programul ala cu fata aaia de extraterestrulaughingverdee---triluuu? ca o vreauuucryingcine ma ajuta primul. dar sa o am pana la urma are funda; x

3 răspunsuri:
| DaRlInGiLuSiOnS a răspuns:

Cauta melodia pe www.fisierulmeu.ro imposibil sa nu o gasesti

| DiDi a răspuns:

Caut-o pe youtube şi apoi intră aici, pentru a o descărca mp3:
http://www.video2mp3.net.

| Smile_3473 a răspuns:

O am eu!