| BadPokerFace a întrebat:

Sooo...eu vreau sa fac arte.iar parintii mei sunt TOTAL imporiva! ce sa fac? Sa-i conving sau sa-mi vad de treaba mea si sa fac ce vreau?

4 răspunsuri:
| oOSaritaOo a răspuns:

Spune-le ca te va ajuta cand vei fi mare si ca vrei sa mergi pe ceva pe profil de arta. Insistaaa! tongue

| BadPokerFace explică (pentru oOSaritaOo):

WOW.tu CHIAR nu o cunosti pe mama!

| oOSaritaOo a răspuns (pentru BadPokerFace):

Poate fi chiar asa de rea? laughing Apropo, tu vorbesti de arte, adica lupte sau scoala de arte, adica desen? laughing Totusi incearca sa o sacai mult la cap si iti spun eu ce merge de fiecare data la mine: pune pe cineva mai mare sa vorbeasca cu ea, cum ar fi cineva pe care ea respecta foarte mult, atunci nu va zice nu.:p

| dgfvshgfvdhgsvfhagdvshfdjhfd a răspuns:

Gasete un lucru care sa ii inervese si mai tare pe parintii tai decat artele. Si pune-i sa aleaga intre arte si lupte /box ( de exempu ). Sper ca team ajutat. :*